مدیرکل امورعشایرخوزستان درپیامی مردم را به حضور پرشورپای صندوق های رای دعوت کرد

دعوت مدیرکل امورعشایر خوزستان ازمردم برای حضورپرشوردرانتخابات

دعوت مدیرکل امورعشایر خوزستان ازمردم برای حضورپرشوردرانتخابات ریاست جمهوری

.✍️به گزارش روابط عمومی اداره کل امورعشایرخوزستان مهندس موسوی زاده ضمن تبریک اعیاد قربان وغدیرگفت:

 

مشارکت حداکثری ضامن جمهوریت و موجب اقتدار کشور در فضای داخلی و مجامع بین‌المللی خواهد بود. انتخابات یکی از ارکان مهم مردم سالاری دینی بوده و حضور مردم نیز در انتخابات برای تعیین سرنوشتشان است. به فرموده مقام معظم رهبری حضور و مشارکت در انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات یک پیام به دشمنان این مرز بوم دارد و آن اینکه “ما پای انقلاب هستیم”. مردم این سرزمین اسلامی سرنوشتشان را خودشان تعیین می کنند و اجازه نخواهند داد تا بیگانگان دخالتی در امور کشورشان داشته باشند.

وی با بیان اینکه هر کس که جانشین شهید خدمت شود باید راه و منش او در خدمت به مردم را دنبال کند، افزود: خدمت به مردم و دور بودن از حاشیه‌سازی‌ها دو شاخصه اساسی شهید رئیسی بود.

وی با بیان اینکه باید در برابر دشمن محکم و پرقدرت ظاهر شد، ابراز داشت: همه شش نامزد ریاست جمهور تاییدیه شورای نگهبان را دارند اما مردم باید با رجوع به قرآن فرد اصلح را انتخاب کنند و یقیناً انتخابات پیش رو یک انتخابات پرشکوه و دشمن‌شکن خواهد بود.

مدیرکل امورعشایرخوزستان تصریح کرد: هشتم تیرماه روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه ای دیگر است که همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.