Taking too long? Close loading screen.
فناوری اطلاعات اداره کل امور عشایر خوزستان
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » برگه ها » حریم خصوصی
  • 25 می 2020 - 1:10
  • 250 بازدید
  • ارسال توسط :

تارنمای اینترنتی اداره کل امور عشایر استان خوزستان به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق منوی “میز خدمت” و گزینه ثبت شکایت برخوردار می باشد. در این منو شما میتوانید با بخش های مختلف سازمان به صورت تمام وقت، ارتباط برقرار نمایید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اینترنتی اداره کل امور عشایر استان خوزستان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در تارنمای اینترنتی اداره کل امور عشایر استان خوزستان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل امور عشایر استان خوزستان اطلاعات هویتی و شخصی مانند آدرس ایمیل، نام و شماره های تلفن یا آدرس منزل و محل کار شما را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند و هیچگونه افشای اطلاعات از طریق این سازمان  و ارتباطات آنلاین خصوصی شما رصد نمی شود.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل امور عشایر استان خوزستان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل امور عشایر استان خوزستان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. اداره کل امور عشایر استان خوزستان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان استفاده می‌کند.

اداره کل امور عشایر استان خوزستان فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد.

اداره کل امور عشایر استان خوزستان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل امور عشایر استان خوزستان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل امور عشایر استان خوزستان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل امور عشایر استان خوزستان ممکن است این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب بازخورد ‌های مراجعه کنندگان به‌روزرسانی کند.