مراسم تودیع و معارفه رئیس حراست اداره کل امور عشایر خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر خوزستان، بعد از ظهر یکشنبه در جلسه‌ای با حضور ولی عیدی زاده رئیس حراست سازمان امور عشایر کشور، امیری زاده مدیر حراست سازمان جهاد کشاورزی خوزستان و جمعی از مسئولان، ایرج کاظمی به عنوان رئیس جدید حراست اداره کل امور عشایر معرفی شد.

در این مراسم رئیس حراست سازمان امور عشایر کشور ضمن اشاره به جایگاه مهم و حیاتی واحد حراست در سازمانها، تاثیر گذاری، پاسخگویی و تعامل، تواضع و فروتنی، خدا ترس بودن و پایبند بودن به ارزشهای دینی اخلاقی و اجتماعی را از ویژگی های حراست موفق و اثر بخش عنوان نمود.

عیدی زاده در ادامه حراست را پل ارتباطی میان ادارات شهرستانی و مدیریت سازمان بیان کرد و افزود: حراست در یک سیستم باید توانایی تجزیه و تحلیل دقیق و فنی مسائل را داشته و به کلیه امور مربوط به سازمان اشراف لازم را داشته باشد.

در ادامه مدیر حراست سازمان جهاد کشاورزی خوزستان عنوان کرد: حراست تشکیلاتی است در قلب سازمان که خفظ سلامت سازمان در برابر انواع مشکلات و فسادها را بر عهده دارد.

امیری زاده ادامه داد، حراست باید بر امور جاری دستگاه نظارت صادقانه و دقیق داشته و مشاوری امین و معتمد برای مدیریت سازمان باشد.

وی افزود: حراست باید حامی ولایت و از جنس مردم بوده و گذشت و بزرگواری داشته باشد و با ایثارگری و کار کردن فراتر از وظیفه، به عنوان بازویی مستحکم برای دستگاه انجام وظیفه نماید.

همچنین علیرحم کریمی مدیرکل امور عشایر خوزستان از همکاری صمیمانه و خالصانه محمدرضا رحمانی تشکر و قدردانی کرده و برای رئیس جدید حراست امور عشایر آرزوی موفقیت نمود.

در پایان این جلسه از زحمات محمدرضا رحمانی رئیس پیشین حراست اداره کل امور عشایر خوزستان طی دوران تصدی این سمت تقدیر و تشکر یه عمل آمد.

ادامه تصاویر این مراسم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *