عشایر استان خوزستان با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند

عشایر غیور استان خوزستان عصر امروز با حضور در حسینیه بقیه الله، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر خوزستان به نقل از رسا،  در این مراسم عشایر غیور استان خوزستان گرد هم جمع شدند تا بار دیگر وحدت و همدلی تمام اقوام استان خوزستان را نشان داده و اعلام کنند تا پای جان به انقلاب اسلامی و آرمانهای ارزشمند آن پایبند خواهند ماند.

این دیدار با حضور آیت اله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز و تعدادی از مسئولان استانی برگزار شد.

حجت الاسلام لطف الله سپهر، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان با بیان اینکه عشایر به فرموده امام راحل ذخایر انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند متعال این انقلاب را با هدایت‌های رهبر انقلاب و صبر و ایستادگی و مقاومت ملت ایران به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل کند.

دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خوزستان با بیان اینکه دهه فجر بنا به فرموده امام مقطع رهایی ملت ایران است، افزود: امروز تجدید میثاق عشایر عرب و بختیاری و لر با آرمان‌های انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را شاهد هستیم.
حجت الاسلام سپهر با اشاره به اینکه علمای استان به ویژه علمای انقلابی با تأسی از آیت الله موسوی جزایری به اقوام استان به ویژه قوم عرب و بختیاری توجه ویژه‌ای دارند، بیان داشت: قوم بختیاری و عرب مرزبانان شجاع و دلیر و ولایی هستند که مرز‌های اعتقادی و جغرافیایی را پاس می‌دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *