۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 461
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۹:۳۷
  • 144 بازدید
۱۳ سورتی پرواز برای کمک به مناطق سیل زده دزفول
۱۳ سورتی پرواز برای کمک به مناطق سیل زده دزفول

۱۳ سورتی پرواز برای کمک به مناطق سیل زده دزفول

13 سورتی پرواز برای کمک به عشایر و سیل زدگان شهرستان دزفول انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر خوزستان به نقل خبرگزاری صدا وسیما مرکز خوزستان رئیس اداره امور عشایر  دزفول گفت: این پروازها با پیگیری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و نماینده این شهرستان در مجلس به روستاهای چال کج، چالروه، گله گنجان، لباب، کول سیرا، دارخلک، جنگل کوه، چشمان، مرکی جاتم وند، مرکی جافروند، چال تاک، دورک و مودو انجام شدند.
محسن پورفرخی  افزود: این مناطق را از دورترین و محروم ترین مناطق دزفول با فاصله ۱۵۰ تا ۲۵۰ کیلومتری از مرکز شهر دانست و گفت: چهار پرواز از طریق هوانیروز ارتش و ۹ پرواز از طریق بالگرد هلال احمر دزفول انجام شده است.


رئیس اداره امور عشایر دزفول افزود: کمک های ارسالی شامل آرد، برنج، روغن، کنسرو، لباس و کفش بودند که توسط امور عشایر، بهزیستی، کمیته امداد بخش سردشت و جمعیت هلال احمر دزفول تهیه و به این مناطق محروم ارسال شدند.
وی اظهار داشت: مناطق سیل زده دزفول هنوز نیازمند کمک هستند که با توجه به ظرفیت محدود بالگردها امیدواریم این کمک ها تداوم یابند.


پور فرخی افزود: سیل اخیر به زیرساخت های عشایری منطقه از جمله راه، دام، منازل و تاسیسات آبرسانی خسارت زده که میزان این خسارت ها در حال برآورد است.
وی گفت: با وجود بارها تذکر به عشایر منطقه همچنان شاهد مقاومت عشایر روستاهای زاویه ها برای جابجا هستیم و برخی از آنها پس از جابجایی دوباره به مناطق در معرض خطر بازگشتند.
سیل اخیر خسارت های زیادی به زیرساخت های شهرستان دزفول وارد کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*