۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 247
  • ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
  • 173 بازدید
مطالعات اسکان سه منطقه عشایری شوش در دستور کار سازمان امور عشایر
مطالعات اسکان سه منطقه عشایری شوش در دستور کار سازمان امور عشایر
قائم مقام سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد:

مطالعات اسکان سه منطقه عشایری شوش در دستور کار سازمان امور عشایر

شاهپور علایی مقدم که به منظور بررسی وضعیت عشایر منطقه و اقدامات پیشیگیری از خسارت های احتمالی سیل در جمع عشایر منطقه حضور یافته بود در سخنانی اظهار داشت: مطالعات اسکان عشایر دو منطقه "طلیعه شندی" و "صالح لفته"  در سال 98 در دستور کار دفتر مطالعات سازمان امور عشایر ایران و  اداره کل امور عشایر خوزستان قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی امور عشایر خوزستان، قائم مقام سازمان امور عشایر ایران به همراه نماینده مردم شهرستان شوش در مجلس، مدیرکل امور عشایر خوزستان و جمعی از مسئولین شهرستان شوش روز شنبه ۱۰ فروردین در سفر به خوزستان از مناطق عشایری غرب کرخه بازدید و با عشایر این مناطق دیدار و گفتگو کرد.

شاهپور علایی مقدم که به منظور بررسی وضعیت عشایر منطقه و اقدامات پیشیگیری از خسارت های احتمالی سیل در جمع عشایر منطقه حضور یافته بود در سخنانی اظهار داشت: مطالعات اسکان عشایر دو منطقه “طلیعه شندی” و “صالح لفته”  در سال ۹۸ در دستور کار دفتر مطالعات سازمان امور عشایر ایران و  اداره کل امور عشایر خوزستان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین پیگیری لازم برای بررسی اسکان عشایر منطقه “حسن گرگ” با همکاری بنیاد مسکن و فرمانداری شهرستان صورت خواهد گرفت.

علائی مقدم همچنین گفت: با موافقت مقام معظم رهبری مجوز تامین اعتبار به میزان ۴۰۰۰ میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های توسعه شبکه آبرسانی و نزدیک رسانی آب شرب به مناطق عشایری کشور صادر شده است.

وی ادامه داد: در سالجاری سهم قابل توجهی از این اعتبار در اختیار اداره کل امور عشایر خوزستان قرار خواهد گرفت.

قائم مقام و معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران بیان داشت: سال گذشته با حمایت دولت و مجلس بیش از  گذشته تسهیلات کم بهره برای طرح های عشایری تامین و به عشایر پرداخت شد.

در این دیدار، عشایر شهرستان شوش با قدردانی از اقدامات مؤثری که توسط اداره کل امور عشایر خوزستان انجام شده است، به بیان مسائل و مشکلات خود از جمله تامین آب شرب، تامین برق، بهسازی جاده های ارتباطی پرداختند و خواستار اجرای طرح اسکان عشایر در سه منطقه حسن گرگ، طلیعه شندی، و صالح لفته شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*