۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 594
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۰۴
  • 184 بازدید
اولین نشست گفتگو و هم اندیشی جوانان امور عشایر خوزستان
اولین نشست گفتگو و هم اندیشی جوانان امور عشایر خوزستان
با حضور مدیرکل امور عشایر خوزستان برگزار شد :

اولین نشست گفتگو و هم اندیشی جوانان امور عشایر خوزستان

اولین نشست گفتگو و هم اندیشی جوانان اداره کل امور عشایر خوزستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 10 و 11 اردیبهشت برگزار گردید.

این نشست با حضور مدیرکل محترم ، دستیار جوان ایشان و نیروهای جوان و تحصیلکرده اداره کل امور عشایر با سابقه خدمت کمتر از ۵ سال برگزار شد.

مدیرکل محترم امور عشایر خوزستان ضمن خوش آمد گویی به نیروهای جوان و ابراز خرسندی از حضور آنها بیان نمود که خدمت به عشایر جزو افتخارات من است و بهترین روزهای جوانی خود را در خدمت به جامعه عشایری گذراندم.

علیرحم کریمی خاطر نشان کرد : شما جوانان امید و آینده این سازمان هستید و علاوه بر تخصص داشتن تعهد لازمه ی موفقیت در امر خدمات رسانی به جامعه شریف عشایری است. از شما جوانان خوب و تحصیلکرده انتظار دارم در حوزه کاری خود رقابتی سالم در جهت خدمت رسانی به عشایر ایجاد کنید.

در این نشست جوانان امور عشایر پس از ارائه گزارش از اهم اقدامات انجام شده و عملکرد شاخص خود ، مشکلات و چالش های پیش روی خود را بیان و پیشنهاد هایی جهت حل این مشکلات ارائه نمودند.

کریمی ضمن شنیدن همه ی صحبت های جوانان و قول مساعد جهت اصلاح برخی امور ، از آنها خواست با انجام کار علمی و تحقیقاتی و استفاده از شیوه های نوین و تکنولوژی ، برنامه ی جدیدی جهت توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار عشایر تدوین کنند.

وی افزود: شما جوانان در هر لحظه ای می توانید بصورت مستقیم با مدیرکل ارتباط برقرار کرده و پیشنهادات خود را مستقیماً با مدیرکل در میان بگذارید و این اطمینان را به جوانان داد که با آغوش باز پذیرای نظرات و پیشنهادات کارشناسانه ی آنهاست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*